SE HU MVA SEV-17 SEV-18 BENELUXW-18
uros Brother Moon "C"
SE49971/2016 (FI37243/16)
Hd-B/B Ed-0/0 silmät &polvet ok
-Ruotsin vienti
Kuvagalleria5

1. kuva 2. kuva 3. kuva 4. kuva 5. kuva 6. kuva 7. kuva 8. kuva 9. kuva 10. kuva 11. kuva 12. kuva 13. kuva 14. kuva 15. kuva
Tulokset:

2018
9.12. Alvsjö, Korózs András: VAL ERI1 SA PU1 SEV 2018 NORD SERT ROP
9.9. Gimo, Eva Liljekvist Borg: VAL ERI1 SA PU1 VSP
1.9. Sandviken, Kurt Nilsson: VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP
10.8. Amsterdam, Hollanti, Dan Ericsson: AVO ERI2
9.8. Amsterdam, Hollanti, Lokodi Csaba Zsolt: AVO ERI1 V-SERT CACIB Benelux Winner 2018
4.8. Märsta, Harsányi Péter: VAL ERI2 SA PU3
29.7. Ransäter, Frank Christiansen: VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT VSP
22.7. Västerĺs, Edoff Anne-Chaterine: VAL ERI2 SA PU2 NORD VARA-SERT
26.5. Gimo, Wera Hubenthal: AVO ERI1 SA PU1 SERT SE MVA NORD SERT ROP
21.5. Szilvásvárad, Unkari, Anna Albrigo: NUO ERI1 SERT HU MVA
20.5. Szilvásvárad, Unkari (NPE erikoisnäyttely), Tamás Jakkel: NUO ERI1 SERT
20.5. Szilvásvárad, Unkari, Dr. Kaszás Emese: NUO ERI2 VARA-SERT
19.5. Szilvásvárad, Unkari, Szabó Sándor: NUO ERI1 SERT VARA-CACIB
28.4. Västerĺs, Svante Frisk: NUO ERI1 SA PU1 SERT ROP
7.1. Göteborg, Eva Nielsen: NUO ERI1 SA PU4 VARA-SERT
6.1. Göteborg, Benny Blidh: NUO ERI1 PU2 VARA-SERT VARA-NORD SERT

2017
16.12. Älvsjö, Piotr Król: NUO ERI1 SA PU1 SEV-17 SERT CACIB VSP
3.9. Sandviken, Rony Doedijns: NUO ERI1 SA PU3 V-SERT VARACA
2.9. Sandviken (Svk FUR erikoisnäyttely), Elina Haapaniemi: NUO ERI1 SA PU2 SERT
27.8. Märsta, Maija Lehtonen: NUO ERI1 SA PU1 SERT VSP
20.8. Eskilstuna, Per Svarstad: JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
19.8. Norrköping, Rob Douma: JUN ERI2 SA PU3 V-SERT
13.8. Askersund, Eva Eriksson: JUN ERI1 SA PU1 SERT VSP
22.7. Köping, Boo Lundström: JUN ERI1
11.6. Leksand, Carin Ĺkesson JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP RYP4
28.5. Gimo, Maija Lehtonen: JUN ERI1 SA PU1 SERT VSP
27.5. Tidaholm (Svk FUR erikoisnäyttely), Regina Blessing: JUN ERI1 SA PU4 BIS-juniori
23.4. Västerĺs, Jose Homen de Mello: JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP RYP3
12.3. Strängnäs, Gunilla Skallman: JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
14.1. Sollentuna, Benny Blidh von Schedwin: PEK1 KP ROP-PENTU RYP1

2016
5.11. Moheda (Svk FUR erikoisnäyttely), Tamas Jakkel: PEK1 KP ROP-PENTU BIS1
29.10. Köping, Eva Jönsson: PEK1 KP ROP-PENTU RYP1 BIS3